Koncert z okazji Dni Otwartych SSE w Tarnobrzegu

W dniach od 25-27 listopada tarnobrzeski Sanepid był organizatorem Dni Otwartych pod hasłem: „Dbaj o zdrowie, wykorzystaj wiedzę”. Zwieńczeniem cyklu wykładów, konferencji szkoleniowych oraz innych atrakcji, był koncert uczniów naszej szkoły. Przed nim wręczone zostały dyplomy i nagrody, a otrzymali je laureaci wszystkich konkursów organizowanych przez Sanepid w ramach zorganizowanego przedsięwzięcia.

W koncercie udział wzięli soliści, trio klarnetowe, duety fortepianowe, duet gitarowy, a także zespół smyczkowy. Starannie dobrany repertuar był okazją do posłuchania ciekawych interpretacji utworów w wykonaniu solistów i zespołów. Oklaski publiczności wraz z podziękowaniami przedstawicieli Sanepidu, były nagrodą i potwierdzeniem znaczenia naszej szkoły w życiu miasta. To dla nas miłe, kiedy publiczność chce nas słuchać, przychodząc na przygotowane przez naszą szkołę koncerty.

Podczas koncertu, uczniowie zaprezentowali swoją kilkumiesięczną pracę przed ważnymi dla nich wydarzeniami muzycznymi, związanymi z przesłuchaniami i konkursami organizowanymi przez CEA. Ich sceniczne wystąpienia pokazały, że świetnie przygotowani przez swoich nauczycieli prowadzących, mogą śmiało konkurować z kolegami innych szkół muzycznych w regionie.

W koncercie udział wzięli:

Trio klarnetowe: Patrycja Glica, Adam Szpyt, Joanna Gorzała

Duet gitarowy: Grzegorz Rawski, Marcin Witoń

Zespół smyczkowy: Zuzanna Trzaska, Magdalena Bobowik, Wiktoria Sasiela, Karol Widuch

Duety fortepianowe:

Maria Kozłowska, Gabriel Radzimowski

Klara Szozda, Amelia Woźniak

Katarzyna Pytel, Adrian Duma

Natalia Trznadlewska, Maria Żaczek

Duet akordeonowy: Jakub Skura, Krystian Zbyrad

Soliści: Filip Wojtaszek, Magdalena Bobowik, Jakub Skura, Wiktoria Sasiela, Kacper Koktysz, Karol Widuch

Uczniów przygotowali nauczyciele:

P. Wyzga, R. Skóra, M. Gawrońska, A. Gawrońska, M. Chojnacka, D. Dudziak, J. Wanecki, K. Bober, B. Roman, E. Ryś, A. Wyrzykowska, K. Garbacz, B. Niezgoda

Akompaniament: D. Dudziak, K. Racławska

Organizacja Koncertu: D. Dudziak, E. Ryś, P. Wyzga