Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, w związku z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju, aby uniknąć dużych skupisk osób, na spotkanie inauguracyjne z dyrekcją szkoły zapraszamy tylko uczniów klas pierwszych.

Bardzo serdecznie witam całą społeczność szkoły w nowym roku szkolnym 2021/2022. Bardzo zależy nam wszystkim na utrzymaniu nauki stacjonarnej, a to będzie w dużej mierze zależało od naszej wspólnej odpowiedzialności, wzajemnego szacunku, życzliwości i zrozumienia. Z naszej strony zrobimy wszystko, aby w szkole wszyscy czuli się bezpiecznie, mogli spokojnie pracować i cieszyć się z osiąganych sukcesów.

Bardzo proszę o dostosowanie się do obowiązujących w szkole przepisów bhp, respektowania poleceń nauczycieli i pracowników obsługi, które mają służyć naszemu bezpieczeństwu i zdrowiu oraz efektywnej nauce.

Życzę wszystkim przede wszystkim zdrowia, ale także satysfakcji i radości z dalszego poznawania pięknego świata muzyki.

 Z wyrazami szacunku
Zofia Migdalska
dyrektor szkoły

Przed przyjściem do szkoły prosimy zapoznać się z Procedurami funkcjonowania Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Tarnobrzegu w roku szkolnym 2021/2022 w czasie występowania zagrożenia zarażenia wirusem SARS COV-2.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 1 września 2021 r.

 godz. 16.00  –  wyłącznie uczniowie klas pierwszych wraz z jednym rodzicem / opiekunem w Sali koncertowej Szkoły.

Pozostali uczniowie z klas wyższych proszeni są o zgłaszanie się do nauczycieli instrumentu głównego w swoich salach lekcyjnych od godz. 16.30 w celu ustalenia zajęć z instrumentu. Z nauczycielami można również kontaktować się telefonicznie.

Prosimy o zachowanie środków bezpieczeństwa. Wszyscy powinni posiadać maseczki oraz zdezynfekować ręce po wejściu do budynku.

Zajęcia teoretyczne i zespołowe wg rozkładu zajęć rozpoczynają się od dnia 5 września.  W dniach 2 i 3 września odbędą się spotkania organizacyjne i zapisy do wybranych grup u nauczycieli teorii wg następującego porządku:

2 września

Godz. 15.00 – kl. VI i IV c.4 – sala nr 4

Godz. 15.45 – kl. V i III c.4  –  sala nr 4

Godz. 16.30 –  kl. IV i II c.4  –  sala nr 4

3 września

Godz. 15.00  –  kl. III c.6 – sala nr 9

Godz. 15.45  –  kl. II c.6  –  sala nr 9

Godz. 16.30  –  kl. I c.6 i I c.4 – sala nr 9

WAŻNE!

Na spotkania organizacyjne proszę koniecznie przynieść tygodniowy rozkład zajęć ze szkoły oświatowej.

Zapraszamy do zapoznania się z Rozkładem zajęć z przedmiotów teoretycznych, zespołów i chóru.