Regionalne Seminarium Akordeonowe

W związku z obowiązującym wprowadzeniem drugiego stopnia alarmowego BRAVO na terenie województw podkarpackiego i lubelskiego do dnia 15 marca 2022 r.  Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Tarnobrzegu uprzejmie informuje, że mające odbyć się w naszej szkole w dniach 15-16 marca 2022 r. Regionalne Seminarium Akordeonowe dla solistów i zespołów akordeonowych, zostaje odwołane.

Sz. Państwo
Dyrektorzy i Nauczyciele klas akordeonu
szkół muzycznych I stopnia regionu podkarpackiego

Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Tarnobrzegu uprzejmie informuje, że w dniach 15-16 marca 2022 r. odbędzie się w naszej szkole Regionalne Seminarium Akordeonowe dla solistów i zespołów akordeonowych, które poprowadzą prof. Elwira Śliwkiewicz-Cisak i prof. Paweł Paluch.

W związku z powyższym prosimy o zgłaszanie na adres e-mail: sekretariat@psm.tarnobrzeg.pl do dnia 8 marca czynnych uczestników warsztatów (solistów i zespoły). Dokładny harmonogram seminarium prześlemy do Państwa szkół do dnia 11 marca. O zakwalifikowaniu uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy.

Do pobrania: